Jdi na obsah Jdi na menu
 


Činnost ZO

Na tomto místě najdete články o zajímavých činnostech a akcích pořádaných základními organizacemi v okrese Uherské Hradiště. Včelařům se tak nabízí jedinečná možnost prezentovat svoje aktivity, i když neprovozují vlastní webové stránky.

 

Příspěvky

Česká televize ve Lhotě.

8. 6. 2011

Včelařský kroužek při základní škole v Ostrožské Nové Vsi píše svou historii už více jak 12 let. Za tu dobu získal velmi dobré jméno jak mezi včelaři a včelařskou mládeží, tak se o jeho činnost občas zajímají veřejnoprávní media. Letos projevila zájem Česká televize s pořadem Náš venkov. A když už se natáčí o včelařském kroužku, natáčí se také o včelařích, letos to padlo na včelaře ze Lhoty. A že nejsou ve Lhotě včelaři jen lecjací, budou dokazovat Vladimír Křivánek a jeho vnuk Jakub Hájek. Čtvrtek 26. května bude asi dlouho usazen v mysli všech protagonistů natáčení, protože to byla první zkušenost s televizní kamerou - a zřejmě bude dlouho i poslední - jak mladých žáků, tak i zkušených dospělých včelařů. Teď už jen čekáme, jak mistři reportáž sestříhají.

Přibližně patnáctiminutový pořad bude odvysílán v sobotu ke konci června dopoledne na programu ČT2, přesný termín zatím neznáme. V loni natáčela Včelí naučnou stezku Toulavá kamera (pořad byl odvysílán 6. června 2010).

 

František Nešpor – vedoucí včelařského kroužku mládeže při ZŠ v Ostrožské Nové Vsi
 
Celý příspěvek | Rubrika: Činnost ZO | Komentářů: 0

Zlatá včela 2011

8. 6. 2011

V sobotu 14. května proběhlo v Uherském Brodě oblastní kolo soutěže včelařských kroužků  „ZLATÁ VČELA  2011“.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Činnost ZO | Komentářů: 0

Hodnocení výroční členské schůze v Suché Lozi

17. 1. 2011

Hostem výroční členské schůze v Suché Lozi byl delegát OV Uherské Hradiště. Svoje postřehy zhodnotil takto:

Klikněte na tlačítko "celý příspěvek"

 
Celý příspěvek | Rubrika: Činnost ZO | Komentářů: 0

Společenský večer včelařů z Ostrožské Nové Vsi

30. 12. 2010

Přečtěte si, co o této akci napsali sami účastníci František Nešpor a Jaroslav Bartoň, ve fotoalbu si potom můžete prohlédnout fotky.

Klikněte na tlačítko "celý příspěvek"

 

Práce s mládeží

16. 5. 2010

 
Celý příspěvek | Rubrika: Činnost ZO | Komentářů: 0