Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení výroční členské schůze v Suché Lozi

17. 1. 2011

Hostem výroční členské schůze v Suché Lozi byl delegát OV Uherské Hradiště. Svoje postřehy zhodnotil takto:

Schůze proběhla hned 14. ledna v pěkném a také ve velmi srdečném prostředí. Schůze vždy bývají příležitostí zrekapitulovat činnost za uplynulé období. V Suché Lozi nebyli výjimkou, zpráva o činnosti byla obsáhlá, protože bylo co hodnotit.
K jednotlivým bodům zprávy se vracet nebudu, vyzvednout však musím brigádnickou činnost včelařů. Zatím co všechny ostatní základní organizace v okrese čekají na dotace nebo se s financemi potýkají, včelaři ze Suché Lozi si peníze na činnost zajišťují brigádami. V dnešním světě byznysu je to úkaz již velmi ojedinělý.
Souhra mezi Obecním úřadem v Suché Lozi a včelaři je téměř dokonalá. O tom svědčí využití dotace z EU v rámci Grantu „Rozvoj infrastruktury na východním Slovácku“, podporovaná právě obecním úřadem.
Významná pozice v obci přivádí mezi včelaře mladé lidi, proto se nedivme, že v Suché Lozi mají věkový průměr 43 let, o 6 let nižší než přední organizace v okrese. Do roku 2011 popřejme sucholozským včelařům, aby jim vyšli společné oslavy k výročí založení obce Suchá Loz.

František Nešpor - delegát OV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář